Wideo

Skorzystaj z dostępu do multimedialnych materiałów: wywiadów ze światowej sławy ekspertami, komentarzy uznanych specjalistów, nagrań webinariów, fragmentów konferencji i relacji z wydarzeń HBRP i ICAN. Oglądaj filmy i korzystaj z praktycznych porad i przydatnych narzędzi dla liderów i menedżerów.


Zarządzanie zmianą w cyfrowym świecie

O tym, jak skutecznie przeprowadzić proces transformacji organizacyjnej i jaka jest w nim rola przywódcy, z Wojciechem Orzechem, prezesem PKP Energetyka, rozmawia Paweł Kubisiak, zastępca redaktora naczelnego HBRP.

Wyświetl wideo ›

Jak mózg decyduje, komu zaufać

Co decyduje o tym, że ufamy ludziom? Czy podświadomość odgrywa ważną rolę w tym, że ludzie wzbudzają w nas zaufanie? Sprawdź, jak działa twój mózg.

Wyświetl wideo ›

Skuteczne przeprosiny

Jeśli chcesz, aby przeprosiny były autentyczne muszą spełniać trzy podstawowe kryteria. Zobacz, dlaczego słowo „przepraszam” nie zawsze wystarczy, aby przeprosiny były skuteczne.

Wyświetl wideo ›

Przywódcy godni zaufania

Zastanawiałeś się kiedyś, dzięki czemu niektórzy liderzy zyskują nasze zaufanie od razu, a inni muszą na nie zasłużyć? Dowiedz się, co na ten temat uważa ekspert. 

Wyświetl wideo ›

Liczy się potencjał, a nie doświadczenie

Potencjał czy doświadczenie? A może jedno i drugie jest w biznesie istotne? Dowiedz się, dlaczego wybór pomiędzy tymi dwoma zawsze będzie niósł za sobą konsekwencje.

Wyświetl wideo ›

Jak wpłynąć na lojalność klienta?

Jeden lojalny klient jest cenniejszy niż kilkunastu klientów, którzy nie przywiązują uwagi do marki. Zobacz, jak możesz wpływać na decyzje zakupowe klientów i tym samym zyskiwać ich lojalność.

Wyświetl wideo ›

Mark Roberge: sprzedaż to nie magia, można ją skodyfikować

Zarządzanie sprzedażą wbrew pozorom to nic skomplikowanego. Dowiedz się, dlaczego nie musisz być Davidem Copperfieldem i używać magii do zwiększania jej efektywności.

Wyświetl wideo ›

6 typów liderów, których spotkasz w „Grze o Tron”

Jakim typem lidera jest Jon Snow, Daenerys Targaryen czy Eddard Stark? Sprawdź jaki styl przywództwa preferują, który z nich prowadzi do celu, oraz czy warto brać przykład z zachowań liderów w „Grze o tron”.

Wyświetl wideo ›

Gorąca kawa ułatwia negocjacje. Jak działa neurosprzedaż?

Chociaż neuronauki to stosunkowo młody obszar nauki, przyczyniły się już do rewolucji w myśleniu o biznesie. Czy ich skuteczność znajduje potwierdzenie w sprzedaży?

Wyświetl wideo ›

Neuronauka w służbie wydajności

Jak dzięki neuronauce stawać się bardziej wydajnym, a przez to mieć więcej czasu na swoje pasje i rozwój zainteresowań? Sprawdź, jak dzięki najnowszym zdobyczom nauki być coraz lepszym w biznesie i poza nim.

Wyświetl wideo ›

Peter Vogel: Pozyskanie najlepszych talentów nie uczyni firmy bardziej przedsiębiorczą

Czy klucz do sukcesu przedsiębiorstwa to pozyskanie najlepszych talentów na rynku? Dowiedz się, dlaczego ponadprzeciętni pracownicy to nie wszystko.

Wyświetl wideo ›

Organizacja dobrze nastrojona

PREMIUM

Jak zostać wirtuozem biznesu? Zobacz, czego przedsiębiorstwa i ich menedżerowie mogą nauczyć się od orkiestry i grających w niej muzyków.

Wyświetl wideo ›

Sekrety powtarzalnych sukcesów MARVELA

Filmy spod znaku MARVELA znają kinomaniacy na całym świecie. W czym tkwi sekret sukcesów tego przedsiębiorstwa? Czy istnieje szablon, dzięki któremu produkcje tego giganta będą nadal przynosić ogromny zysk?

Wyświetl wideo ›

Latające przekaźniki i inne funkcje dronów

PREMIUM

Drony – małe, niepozorne urządzenia, które skrywają wiele możliwości wykorzystania ich funkcji również w biznesie. Jak pomagają firmom telekomunikacyjnym mniejszym kosztem osiągać większy zysk? 

Wyświetl wideo ›

Drony na uwięzi

PREMIUM

CyPhy Works to firma specjalizująca się w produkcji i innowacyjnym wykorzystaniu dronów. Jednym z jej flagowych produktów są tzw. drony na uwięzi. Dowiedz się, dlaczego ich wykorzystywanie to przyszłość każdego biznesu.

Wyświetl wideo ›

Zbuntowane talenty w Osteria Francescana

PREMIUM

Restauracja mogąca się poszczycić tytułem najlepszej na świecie, oraz aż trzema gwiazdkami Michelin musi być miejscem wyjątkowym. Sprawdź, czym Osteria Francescana różni się od innych restauracji światowej klasy.

Wyświetl wideo ›