Wydarzenia

Konferencje „Harvard Business Review Polska” i ICAN Institute to prestiżowe spotkania biznesowe, które umożliwiają zdobycie najnowszej wiedzy wprost od światowych autorytetów w dziedzinach zarządzania, przywództwa, sprzedaży czy pricingu. Jak podkreśla Andrzej Jacaszek, wydawca HBRP filozofia konferencji HBRP opiera się na trzech zasadach: nowości, praktyczności i użyteczności.

HBRP organizuje obecnie trzy cykle konferencji:

 • Elite Sales Program – cykl czterech konferencji sprzedażowych HBRP, dostarczający najnowszych narzędzi zarządzania sprzedażą, obrony marży i zwiększania efektywności i skuteczności działań handlowców,
 • Elite Leadership Program – cykl czterech konferencji HBRP dla doświadczonych liderów, którzy chcą zwiększyć jakość swojego przywództwa i efektywność swojego sposobu zarządzania,
 • Sukces w biznesie. Najlepsze praktyki – cykl konferencji HBRP w największych miastach Polski: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu itp.

Spotkania biznesowe

Wszystkie konferencje biznesowe HBRP charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i są dla uczestników źródłem najnowszych idei biznesowych prezentowanych przez światowej klasy ekspertów. Podczas wydarzeń nie brakuje nigdy kontekstu polskiego, dlatego wystąpieniom międzynarodowych autorytetów towarzyszą prezentacje polskich ekspertów, którzy adaptują światowe narzędzia do polskich warunków. Elitarny charakter konferencji HBRP sprzyja również networkingowi i wymianie doświadczeń między przedstawicielami wyższej kadry menedżerskiej z polskich firm.

Wygrywaj dzięki sile nowych idei, które zmieniają biznes

Konferencje „Harvard Business Review Polska” i ICAN Institute to prestiżowe spotkania biznesowe, które umożliwiają zdobycie najnowszej wiedzy wprost od światowych autorytetów. Organizujemy 2 cykle wydarzeń: Elite Leadership Program oraz konferencje regionalne.

Co zyskujesz, biorąc udział w naszych konferencjach?

 • Konkretne narzędzia wdrożenia
  Wskazówki biznesowe gotowe do zaadaptowania w firmie już następnego dnia.
 • Skondensowana dawka wiedzy
  Minimum czasu i maksimum przydatnych informacji.
 • Praktyczna formuła
  Angażujące spotkania, warsztaty, symulacje. sesje Q&A i wiele innych.
 • Wartościowy networking
  Budowanie cennych relacji biznesowych w gronie liderów.
 • Dostosowanie do polskich realiów
  Światowa wiedza osadzona w kontekście wyzwań polskiego biznesu.
 • Unikalna gwarancja korzyści
  Całkowity zwrot kosztów uczestnictwa w przypadku braku satysfakcji.

Izabela Supeł


Regional Marketing Director,
Central and Eastern Europe
Edenred Polska Sp. z o.o.

Nie opuszczam wydarzeń HBRP.pl

Rynek pracy ciągle ewoluuje, a oczekiwania pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych są coraz większe. Nie wystarczy się do nich dostosowywać. Trzeba być zawsze krok do przodu. ELP motywuje mnie do wdrażania nowych i ciekawych rozwiązań, które mają wpływ na naszą kulturę organizacyjną oraz na ludzi, którzy ją tworzą.

Nasze konferencje

Rekomendacje

Rynek pracy ciągle ewoluuje, a oczekiwania pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych są coraz większe. Nie wystarczy się do nich dostosowywać. Trzeba być zawsze krok do przodu. ELP motywuje mnie do wdrażania nowych i ciekawych rozwiązań, które mają wpływ na naszą kulturę organizacyjną oraz na ludzi, którzy ją tworzą.

Konferencje ELP to idealne wydarzenia dla liderów, którzy mają potrzebę stałego rozwoju w duchu bliskiej mi idei evidence-based management.

Tadeusz Resztik, dyrektor generalny
Cartamundi Polska Sp. z o.o.

Niesamowita dawka inspiracji, możliwość ciekawej wymiany zdań, a przede wszystkim – wielka przyjemność rozmawiania z ambitnymi liderami.

Friederike Fabritius
autorka książki Umysł lidera – najlepszej książki biznesowej 2017 wg strategy+business

Przekazujemy know how na światowym poziomie, ale zawsze dbamy o osadzenie go w kontekście wyzwań polskich menedżerów i firm.

Dr Regis Lemmens
twórca podejścia value co-creation w sprzedaży i zarządzaniu innowacjami

Nasze pozostałe wydarzenia

Oprócz konferencji organizujemy również spotkania networkingowe oraz webinaria, które są dla uczestników źródłem najnowszych idei biznesowych prezentowanych przez uznanych ekspertów. Udział w naszych wydarzeniach to wyjątkowa okazja, by zdobywać praktyczną wiedzę, poznawać najlepsze praktyki biznesowe, wzajemnie się inspirować i poszerzać swoją sieć kontaktów w gronie liderów polskiego biznesu.

Spotkania networkingowe

Regularnie spotykamy się w gronie ambitnych liderów, by wymieniać się wskazówkami i doświadczeniami. Dołącz do nas i nawiązuj nowe znajomości biznesowe!

Spotkania networkingowe
Webinary

Eksperckie dyskusje na najważniejsze tematy współczesnego biznesu. Dzięki nim możesz zdobywać wiedzę w wygodny i atrakcyjny sposób!

Webinarium

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Agata Szybilska
Starszy Doradca Klienta

tel. 799 353 809
a.szybilska@ican.pl

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie? Sprawdź, czy odpowiedź nie jest dostępna od ręki.

Jak można zapisać się na konferencje?

Zapisu na konferencję można dokonać przez stronę sklepu: www.sklep.hbrp.pl lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta telefonicznie pod numer tel. 22 250 11 44 albo drogą mailową na adres infolinia@ican.pl.

Jak można zapisać się na spotkanie networkingowe i webinaria?

Zapis na spotkanie networkingowe czy webinarium odbywa się przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na dedykowanej stronie.

Czy obowiązują limity miejsc na konferencje, spotkania networkingowe i webinaria?

Na spotkania networkingowe i konferencje obowiązuje limit miejsc. Na webinarium nie ma limitu miejscu, a zgłoszenie udziału można wysłać najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

Czy otrzymam potwierdzenie udziału w konferencji/spotkaniu networkingowym/webinarium?

Każda osoba zgłaszająca udział w poszczególnym wydarzeniu otrzyma potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.