X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Szkolenia dla biznesu to obok działalności wydawniczej podstawowa działalność ICAN Institute. Od ponad 20 lat kształcimy polskich liderów oraz menedżerów i doskonale wiemy, jak ważne jest nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań oraz jak trudno jest być o krok przed konkurencją. Dlatego ze szczególną satysfakcją polecam Państwu lekturę bieżącego wydania naszego magazynu, które w znacznej mierze poświęcamy właśnie tematyce kształcenia nowego pokolenia liderów.

Wyzwania współczesnego świata wymagają wyjścia poza tradycyjne formy nauczania, o czym piszą autorzy tekstu Przyszłość branży kształcenia liderów, analizując przyczyny słabej efektywności nauki na uczelniach biznesowych. Przyszłością szkoleń biznesowych, twierdzą profesorowie Mihnea Moldoveanu i Das Narayandas, jest „chmura do spersonalizowanej edukacji”, czyli zbiór kursów internetowych, platform interaktywnych i narzędzi cyfrowych, oferowanych zarówno przez uznane instytucje edukacyjne, jak i firmy na dorobku. W kolejnym artykule, zatytułowanym Ucz się od ludzi, a nie w salach wykładowych, pokazujemy możliwości nauki i rozwoju, jakie niesie ze sobą networking. Obszerny blok edukacyjny zamykamy tekstem Rozwój zawodowy leży w gestii samych pracowników, w którym przedstawiamy opinie ekspertów do spraw kształcenia menedżerów z takich firm, jak: Tata Business Excellence Group, American Express czy McKinsey & Company.

Cytowani przez nas eksperci wiele nadziei wiążą z technologiami sieciowymi i rozwiązaniami platformowymi. Dzięki rewolucji cyfrowej łatwiej można dziś nie tylko przekazywać wiedzę pracownikom, ale też czerpać od nich pomysły. To właśnie aplikacje mobilne i internet usprawniają proces tworzenia nowatorskich rozwiązań, choć większość firm wciąż nie potrafi wykorzystać dobrodziejstw cyfryzacji. Jak to czynić skutecznie, wyjaśniamy w artykule Dlaczego niektóre platformy kwitną, a inne mają kłopoty.

Polecam też Państwu pozostałe artykuły i z okazji zbliżających się świąt Wielkiejnocy życzę samych sukcesów edukacyjnych na polu zawodowym i prywatnym.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy