X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Zarządzanie talentami: Model na XXI wiek

PREMIUM

(Nr 87, maj 2010)

Peter Cappelli  · 20 min

Wszystkie metody zarządzania talentami stosowane przez współczesne firmy wymyślono pół wieku temu. Najwyższy czas stworzyć nowy schemat, odpowiadający realiom biznesu XXI wieku.

Nowoczesne przywództwo to nie tylko umiejętność motywowania pracowników do działania »

Program Rozwoju Osobistego - Zarządzanie i przywództwo 

Chcesz wyposażyć się w kluczowe umiejętności współczesnego lidera, a przy okazji zdobyć prestiżowy certyfikat? Sięgnij po program rozwoju osobistego online ICAN Business Advisor® i zgłębiaj tajniki skutecznych działań w tym obszarze!

Liczba modułów w ramach programu: 11

Fiasko metod zarządzania talentami jest źródłem niekończących się kłopotów, wzbudzających niepokój przywódców wielu współczesnych organizacji. Praktyki z tego obszaru stosowane jeszcze za czasów poprzedniego pokolenia menedżerów, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, na ogół nie przynosiły pożądanych efektów i w konsekwencji korporacje poruszały się ruchem wahadła od nadmiaru do deficytu wykwalifikowanej kadry wyższego szczebla.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 99% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy