X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Ludzie starają się dociec, jak powinni reagować

PREMIUM

(Nr 200, październik 2019)

Denise Preston  · 2 min

Ludzie starają się dociec, jak powinni reagować

W 2015 roku Kanadyjskie Siły Zbrojne uruchomiły program Operation HONOUR, który ma na celu zapobiegać seksualnym nadużyciom i napaściom w szeregach armii. W programie uczestniczy Denise Preston, psycholożka, która pracuje z ofiarami przestępstw seksualnych i ich uwięzionymi sprawcami. Od 2017 roku Preston pełni funkcję dyrektora wykonawczego Sexual Misconduct Response Centre (Ośrodek Reagowania na Nadużycia Seksualne). Placówka ta funkcjonuje poza wojskowymi strukturami dowodzenia. Ma za zadanie wspomagać ofiary wykroczeń seksualnych oraz przewodzić działaniom prewencyjnym. Preston rozmawiała z redakcją HBR o pracy ośrodka. Oto fragmenty tej rozmowy.

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jaki powinien być prawdziwy lider? »

Nieobecny przywódca: najczęstszy rodzaj niekompetentnego lidera 

Scott Gregory

Nieobecne przywództwo wywołuje stres wśród pracowników, który może negatywnie odbić się na zdrowiu i spowodować odpływ talentów, co z kolei przekłada się na wyniki finansowe organizacji.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 96% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy