X
Następny artykuł dla Ciebie

Będąc trzecioklasistą Joe Girardi napisał w szkolnym wypracowaniu, że chce zostać zawodnikiem bejsbolowego klubu Chicago Cubs. I tak też zrobił. Po zakończeniu kariery łapacza zaczął trenować New York Yankees, przez rok był menedżerem Florida Marlins, po czym został zwolniony, a jednocześnie zdobył tytuł menedżera roku - National League Manager of the Year. Potem zastąpił swojego dawnego szefa Joego Torre'a na stanowisku menedżera Yankees. W 2009 roku pod jego przywództwem drużyna ta po raz dwudziesty siódmy zatriumfowała w rozgrywkach World Series.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy