X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Webinarium: Zarządzaj przez fakty!

Artur Kolibski PL, Artur Masłowski PL  · 1 min

Dobrze znane powiedzenie „czas to pieniądz” w warunkach biznesowych nabiera nowego wymiaru. Decyzja biznesowa podjęta na podstawie rzetelnej informacji to bez wątpienia waluta XXI wieku. Tymczasem wiele polskich firm wciąż bardziej ufa intuicji niż faktom!

Firmy osiągające najlepsze wyniki coraz częściej korzystają z narzędzi generujących zintegrowaną, kontekstową informację. Zyskują dzięki temu wiedzę o tym, co dzieje się w organizacji. A dzięki temu liderzy tych firm mogą podejmować lepsze decyzje – oparte na rzetelnych wskaźnikach, a nie korzystając wyłącznie ze swojej intuicji.

Zachęcamy do obejrzenia zapisu webinarium „Czas to pieniądz. Jak zarządzać przez fakty i osiągać mistrzostwo operacyjne”, które odbyło się 25 października 2018 roku. Z nagrania dowiesz się:

  • czym się różni zarządzanie przez intuicję od zarządzania przez fakty,

  • jak przekładać strategię firmy na codzienne funkcjonowanie operacji (produkcja, utrzymanie ruchu, logistyka),

  • w jaki sposób rozwijać organizację w kierunku zarządzania przez fakty i jak zapewniać trwałość zmian.

Organizatorem webinarium był „How to do IT” – think tank biznesowo‑technologiczny powołany przez wydawcę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Wzięli w nim udział eksperci:

  • Artur Kolibski – partner w Entra Group,

  • Artur Masłowski – partner, MES Solutions by ASTOR, Dział Rozwiązań i Rozwoju.

Ten materiał przygotował zespół think tanku „How To Do IT”

Dziś każda firma – niezależnie od wielkości i branży – jest firmą IT. Dlatego łączymy świat biznesu i technologii. Sprawdź, jak działamy. Dołącz do społeczności liderów, którzy świadomie kształtują swoją biznesową przyszłość.

Zapisz się na nasz newsletter »

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy