X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Skuteczna firma w niepewnych czasach [RELACJA]

1 min

Co zrobić, by wstrząsy rynkowe nie niszczyły, a wzmacniały strukturę organizacji? Czego biznes może nauczyć się od sportowego mistrza?

7 grudnia nasza redakcja miała przyjemność współorganizować wyjątkowe śniadanie biznesowe. Hasło przewodnie wydarzenia brzmiało: „Twoja firma w niepewnych czasach: efektywność, innowacja, antykruchość”. Gośćmi specjalnymi śniadania byli m.in. mistrz olimpijski Robert Korzeniowski, trener i wykładowca ICAN Institute Paula Wąsowska oraz Sales Director w Unit4 Polska Łukasz Marciniak.

Podczas spotkania poruszono wiele intrygujących kwestii:

  • jak umiejętnie osiągać rozwój poprzez innowację?

  • jak polskie firmy mogą osiągać wysoką efektywność w niepewnych czasach?

  • jak zoptymalizować koszty back office w firmie?

  • jak polski biznes może czerpać z doświadczeń płynących ze świata sportu?

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego podsumowania śniadania biznesowego oraz pełnej relacji – z prelekcjami zaproszonych gości.

PEŁNA RELACJA

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy