X
Następny artykuł dla ciebie

Roboty podbijają biznes: jak wprowadzić firmę w świat Przemysłu 4.0?

Jarosław Gracel PL

Maszyna parowa, elektryczność, upowszechnienie się komputerów – to symbole każdej z trzech rewolucji przemysłowych, które miały miejsce w ciąg ostatnich 200 lat. Dziś, na naszych oczach, dołączają do nich kolejne: automatyzacja i robotyzacja – symbole rewolucji Przemysłu 4.0.

Jednak by do niej dołączyć, firmy muszą jak najszybciej sprawdzić, czy są gotowe sprostać temu wyzwaniu, a następnie odpowiednio się do niego przygotować. Czy twoja firma jest gotowa stawić czoła palącym wyzwaniom związanym z wejściem do świata Przemysłu 4.0? Co czeka tych, którzy zostaną w tyle? I jak opracować dobry plan transformacji?

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinarium, organizowanego przez think tank „How To Do IT”, powołany przez ICAN Institute i „Harvard Business Review Polska”. Spotkanie odbywało się pod hasłem „Roboty podbijają biznes: jak wprowadzić firmę w świat Przemysłu 4.0?”. Jarosław Gracel, członek zarządu operacyjnego firmy ASTOR, dyrektor ds. przemysłu 4.0 opowiadał podczas niego m.in.:

  • gdzie szukać korzyści biznesowych płynących z Przemysłu 4.0?

  • jakich błędów unikać, wdrażając rozwiązania nastawione na automatyzację i robotyzację?

  • kim są inżynierowie 4.0?

Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

Ten tekst jest częścią projektu How to do IT. To twój sprawdzony przewodnik po cyfrowej transformacji i technologiach dla biznesu. Zapisz się na newsletter projektu!

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy