X
Następny artykuł dla ciebie

Przygotuj firmę na PPK. Wdrożenie krok po kroku [WEBINARIUM]

Pracownicze Plany Kapitałowe to program oszczędnościowy, który dotyczy praktycznie każdego Polaka. Wydawałoby się, że o PPK wiemy już dużo, ale jak pokazują badania, poziom praktycznej wiedzy jest nadal niewystarczający, aby móc skutecznie realizować wdrożenie PPK w firmach.

1 lipca 2019 r. rozpoczął się pierwszy etap wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych, co jest bardzo dużym wyzwaniem dla osób zarządzających i menedżerów HR.

  • O czym musi pamiętać pracodawca, aby móc z sukcesem i bez niepotrzebnych stresów wprowadzić w swojej organizacji PPK?

  • Jakie są kryteria wyboru instytucji finansowej z perspektyw procesów kadrowo płacowych?

  • Jak zaplanować procesy PPK od strony technologicznej?

  • Jakie funkcjonalności powinien mieć system kadrowo‑płacowy?

  • W jaki sposób komunikować się z pracownikami w zakresie procesów obsługi PPK?

Na te i wiele innych pytań związanych z wdrożeniem PPK podczas webinarium odpowiadali eksperci ADP Polska: Tomasz Czerkies, radca prawny oraz Marcin Mika, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo:

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy