X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Kongres ITCorner Summit drugi raz we Wrocławiu

1 min

Kongres ITCorner Summit drugi raz we Wrocławiu

23 stycznia 2019 r. odbędzie się kolejna edycja ITCorner Summit – wydarzenia organizowanego przez klaster ITCorner, zrzeszający wrocławskie firmy nowych technologii. Na kongresie ponad 20 ekspertów opowie o wyzwaniach jakie czekają branżę IT w 2019 roku.

Agenda imprezy podzielona została na cztery obszary tematyczne, dotyczące sposobów budowania strategii dla firm w czasach digitalizacji przedsiębiorstw, zmian w kulturze organizacji, współpracy z klientami z zagranicy oraz zasad funkcjonowania instytucji otoczenia biznesu. ITCorner Summit to nie tylko prelekcje, ale również panele dyskusyjne i ciekawie zaaranżowana przestrzeń networkingowa.

Na kongresie ITCorner Summit 2019: The Future of Business posłuchamy praktyków, którym udało się znaleźć innowacyjny model rozwoju np. w oparciu o globalny produkt czy budowę dużej konfederacyjnej organizacji. Spotkamy także ekspertów z sukcesami działających międzynarodowo, czy w końcu tych, którzy swoją przewagę oparli na unikatowej kulturze organizacyjnej. Szczególnie managerów poszukujących inspiracji w transformacji modeli biznesowych i poszukiwaniu sposobów budowy trwałych przewag rynkowych - podkreśla Grzegorz Rudno‑Rudziński współorganizator wydarzenia.

Podczas ITCorner Summit posłuchamy m.in. Macieja Zawadzińskiego - CEO w Clearcode & Piwik PRO, jednej z najszybciej rozwijających się firm softwarowych w Polsce - który opowie o tym, jak zaczynając od zaangażowania w rozwój opensource, przez świadczenie usług wokół niego, doszli do skalowania działań globalnych w oparciu o produkt enterprise. Zobaczymy też Wojciecha Wolnego - prezesa Grupy EUVIC - który zaprezentuje ścieżkę rozwoju od klasycznego software house’u do grupy kilkudziesięciu kapitałowo powiązanych spółek IT prowadzących wspólne działania.

ITCorner Summit to wydarzenie dla ekspertów organizowane przez ekspertów. Jako jego organizator od zawsze uważamy, że wymiana wiedzy i doświadczeń to naturalny sposób na rozwój rynku IT w Polsce. Nasze stowarzyszenie zrzesza ponad 60 - na co dzień nierzadko z sobą konkurujących - firm. Dzięki temu, że stawiamy na zaufanie, udaje nam się czerpać wiele korzyści płynących ze współpracy biznesowej i synergii naszych działań. Taka też jest idea kongresu - pokazanie jak budować biznes, żeby w 2019 roku nie tylko uniknąć potencjalnych kryzysów, ale również rozwinąć się w oparciu o współpracę z innymi przedsiębiorcami - mówi Przemysław Skrzek, pomysłodawca i współorganizator kongresu.

Styczniowa impreza to nie tylko prelekcje specjalistów z firm, ale również przedstawicieli organizacji otoczenia biznesu takich jak Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławia, czy też berliński klaster nowych technologii SIBB. Wszystko w wyjątkowo zaaranżowanej przestrzeni networkingowej.

Data: 23 stycznia 2019 r.
Miejsce: Hotel IBIS Styles, Wrocław
Liczba uczestników: 300+

Więcej informacji o kongresie na www.itcsummit2019.itcorner.org.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy