X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Jak zaplanować dalszy rozwój kariery i sięgnąć po stanowisko menedżerskie?

PREMIUM

Marta Lenkiewicz PL  · 1 min

Masz duże ambicje i nie chcesz przez kolejne lata pracować nad tymi samym projektami? Myślisz o osobistym rozwoju, ale nie wiesz, jak – krok po kroku – zaplanować swoją dalszą ścieżkę zawodową? Obejrzyj webinarium i skorzystaj z cennych rad dr Witolda Jankowskiego, redaktora naczelnego „Harvard Business Review Polska”, ale przede wszystkim pracodawcy, który od wielu lat obserwuje kariery swoich pracowników.

Na dzisiejszym rynku pracy szczególnie dużym uznaniem cieszą się kompetencje miękkie. Tych bowiem w odróżnieniu od twardych, trudno się nauczyć i powielić. Tym samym mogą one – podobnie jak w biznesie - stanowić twoją przewagę konkurencyjną: inteligencja emocjonalna, kreatywność, przedsiębiorczość, umiejętność pracy zespołowej czy budowania relacji.

Ten tekst jest częścią projektu HBRP na start kariery. Chcesz przeczytać więcej artykułów pomagających stawiać pierwsze kroki na zawodowej ścieżce? Nic prostszego.

Przejdź »

Ta sesja rozwojowa ma pomóc ci m.in.:

  • poznać twoje silne i słabe strony,

  • ocenić na ile jesteś odpowiedzialny, a na ile przedsiębiorczy,

  • zbudować markę osobistą i reputację,

  • znaleźć szanse wewnątrz lub na zewnątrz organizacji.

Dzięki webinarium dowiesz się na co szczególnie zwracają uwagę pracodawcy, które z cech czy zachowań zostaną przez nich zauważone, dzięki jakim umiejętnościom zyskasz przewagę nad innymi i co powinieneś robić, by wspinając się po zawodowej drabinie nie spaść z niej.

Webinarium „Jak zaplanować dalszy rozwój kariery i sięgnąć po stanowisko menedżerskie?” jest częścią pakietu Start menedżera: krok 1. Jak zostać menedżerem?.

...

Zostało 100% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy