X
Następny artykuł dla ciebie

Fundacja ORLEN działa już od ponad 18 lat. W 2018 roku zainaugurowała ona dwa nowe programy.

Partnerem materiału jest ORLEN.

Pierwszy z nich - Moje miejsce na Ziemi - to ogólnopolski konkurs grantodawczy mający na celu rozwój lokalnych społeczności. W drugiej edycji programu fundacja wyróżniła aż 276 organizacji, przyznając wsparcie finansowe na łączną kwotę 2,1 mln zł. Darowizny w wysokości od 4 do 15 tys. zł otrzymały m. in. stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, szkoły, biblioteki oraz kluby sportowe.

Z kolei celem Programu Stypendialnego Bona Fide jest umożliwienie najlepszym polskim studentom nauki za granicą bez konieczności zaciągania kosztownych kredytów. W dwóch edycjach programu stypendia otrzymało 13 studentów, a łączna kwota dofinansowania wyniosła prawie 2 mln zł. Stypendysta w zamian za otrzymane wsparcie zobowiązuje się do przepracowania określonego czasu w spółkach Skarbu Państwa, administracji państwowej lub innych podmiotach działających na rzecz Polski.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dowiedz się więcej »

BONA FIDE – jedyne takie stypendium 

BONA FIDE, po łacinie „w dobrej wierze”, to jeden z największych programów stypendialnych Fundacji ORLEN. Jego celem jest umożliwienie najlepszym polskim studentom nauki za granicą, a następnie wykorzystanie ich wiedzy i potencjału w pracy na rzecz Polski

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy