X
Następny artykuł dla ciebie

Spółka PKP Energetyka odgrywa szczególną rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania systemu transportu kolejowego w całym kraju. W latach 2015‑2018 firma przeszła głęboką transformację kilku strategicznych obszarów swojej działalności.

Zmiany pozwoliły na znaczące zwiększenie niezawodności przesyłania energii elektrycznej potrzebnej do utrzymania ciągłości ruchu kolejowego. Znaczące skrócenie czasu reakcji na awarie czy wręcz zapobieganie przerwom w dostawie prądu przekładają się wprost na zwiększenie punktualności kursowania pociągów. To nie koniec zmian w PKP Energetyka, firma planuje bowiem w nadchodzących latach przeprowadzić dalszą część transformacji obliczoną na zmierzenie się z najważniejszymi trendami demograficznymi, technologicznymi i ekologicznymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pobierz raport:

Dystrybucja niezawodności

Studium przypadku PKP Energetyka.

pobierz raport

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy