X
Następny artykuł dla ciebie

Czego pragną twoi klienci i jak im to zapewnić?

Marta Lenkiewicz PL

Już co trzecia polska firma wskazuje, że zmaga się z malejącym poziomem lojalności swoich klientów. To coraz powszechniejszy problem, który już niedługo może doprowadzić do poważnego kryzysu lojalności i zauważalnego spadku zysków wielu dobrze prosperujących do tej pory firm.

Zwłaszcza, że dotychczasowe metody utrzymania klienta, takie jak programy lojalnościowe, coraz częściej tracą swoją efektywność. Jak więc wyróżnić się dziś w oczach klientów, by zatrzymać ich na dłużej? Jak dowiedzieć się, czego pragną i jak im to zapewnić?

Obejrzyj nagranie webinarium Harvard Business Review Polska, a:

• zyskasz najnowsze sposoby pozyskiwania informacji o tym, co klienci doceniają w produktach i usługach,

• dowiesz się, w jaki sposób zwiększyć wartość firmowej oferty,

• poznasz nowe podejście do problemu malejącej lojalności klientów,

• dowiesz się, co ma wspólnego piramida potrzeb Maslowa z lojalnością współczesnych konsumentów,

• nasi eksperci podzielą się z Tobą wiedzą o nowych metodach zdobywania i zatrzymywania w firmie lojalnych klientów, działających nawet wtedy, gdy dotychczasowe techniki zaczynają zawodzić.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy