X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Życie po życiu

PREMIUM

(Nr 68, październik 2008)

Robert Zduńczyk  · 5 min

Każda zmiana w życiu zawodowym – bez względu na rodzaj wykonywanej pracy – jest zawsze wielkim wyzwaniem. Niesie za sobą zazwyczaj poczucie niepewności i ryzyko niepowodzenia. Z wiekiem obaw przybywa. Ale nie podejmując takich wyzwań, często rezygnujemy z realizacji własnych planów i marzeń, możliwości spełnienia i sprawdzenia siebie. A przecież minionego życia już nic nie wróci…

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 95% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Robert Zduńczyk

Robert Zduńczyk jest niezależnym ekspertem w dziedzinie skutecznego zarządzania i coachem w obszarze executive i business coaching. Założył Fundację Ekonomiczną Polska-Afryka Wschodnia, którą kieruje, i pełni funkcję wiceprezesa Forum Kenijsko- Polskiego.

Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy