X
Następny artykuł dla ciebie

W jaki sposób zerwać ze skostniałym i nieefektywnym modelem zarządzania? Jak rozbić silosy i wyzwolić energię poszczególnych pracowników? O zwinnej transformacji w firmach opowiada Arie van Bennekum.

Arie van Bennekum znany jest przede wszystkim jako współautor Manifestu zwinnego wytwarzania oprogramowania, nazywanego najczęściej po prostu Manifestem Agile. Tekst stanowi zbiór wspólnych zasad, jakim podlegają wszystkie zwinne podejścia i metodyki, takie jak m.in. Scrum czy Kanban. Z Ariem van Bennekumem, który przyjechał do Krakowa na konferencję Agile Swarming na zaproszenie firmy Motorola Solutions Polska rozmawia Mateusz Żurawik.

Czytaj, inspiruj się, twórz. Daj sobie szansę na rozwój dzięki solidnej dawce harvardzkiej wiedzy. Prenumerując, masz pewność, że na bieżąco będziesz poznawać tajniki najlepszych ekspertów biznesowych. Kup teraz!

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agile to konieczność! »

Zwinne zespoły [RAPORT] 

Budowanie zwinnej organizacji wymaga przemyślanych działań oraz skupienia szczególnej uwagi na pracownikach. To oni są filarami sukcesu, to od nich zależy, czy przedsiębiorstwo będzie generowało zyski.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy