X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Zmiana poglądów to nic złego

PREMIUM

(Nr 25, marzec 2005)

Roderick M. Kramer  · 3 min

Podczas amerykańskiej kampanii prezydenckiej w 2004 roku zjawisko zmiany poglądów zyskało negatywny wydźwięk. Jednak wielcy przywódcy dobrze wiedzą, że zmiana kursu to niekiedy najmądrzejsza rzecz, jaką można zrobić. Tylko jak tego umiejętnie dokonać? Odpowiednio wcześnie przygotować sobie grunt i przedstawiać zmianę stanowiska jako akt odwagi.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 93% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Roderick M. Kramer

Roderick M. Kramer jest profesorem zachowań organizacyjnych na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii (USA). Jest współautorem książek Trust in Organisations: Frontiers of Theory and Research (Sage, 1966), Power and Influence in Organisations (Sage, 1998) i New Directions in the Psychology of Leadership (Erlbaum, 2004).

Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy