X
Następny artykuł dla Ciebie

Badanie, którym objęto 1681 przedsiębiorstw, wykazało, że 82% z nich nakazuje swoim radom, aby nadzorowały ryzyko i szanse związane z ziemskim klimatem. Wynik ten kryje jednak wyraźne różnice geograficzne: firmy europejskie wymagają tego od rad o wiele częściej niż przedsiębiorstwa z innych regionów świata.

ODSETEK FIRM, W KTÓRYCH RADY NADZORUJĄ KWESTIE ZWIĄZANE ZE ZMIANAMI KLIMATYCZNYMI (w %)

PRZECZYTAJ TAKŻE: Poznaj sposoby na szybki awans »

Zależy ci na awansie? Skorzystaj z rad osobistej rady nadzorczej 

Sabina Nawaz

Aby doskonalić się w roli lidera i profesjonalisty, nie możesz polegać wyłącznie na swoim punkcie widzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy