X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Nasz wiek oraz doświadczenia zebrane poza branżą pozwalają nam spojrzeć na Rohlig Suus Logistics inaczej, niż robi to ojciec. Dostrzegamy pilną potrzebę cyfryzacji przedsiębiorstwa oraz szukamy projektów wykraczających poza sferę biznesową.

Podróże, sport i biznes towarzyszyły nam od wczesnego dzieciństwa. Obydwaj jako nastolatkowie przychodziliśmy do firmy na praktyki, choć były to jeszcze czasy, gdy nie mówiło się o tym, że Röhlig będzie firmą rodzinną. Ojciec od zawsze wpajał nam, że dzieci muszą mieć obowiązki. Dlatego rodzice kładli silny nacisk zarówno na edukację, jak i na praktykę. Ojciec przeprowadził wykup menedżerski dopiero w 2005 roku, mamy więc świadomość, że zapewnienie nam wykształcenia w prestiżowych i drogich szkołach było dużym obciążeniem finansowym dla rodziny.

Czytaj, inspiruj się, twórz. Daj sobie szansę na rozwój dzięki solidnej dawce harvardzkiej wiedzy. Prenumerując, masz pewność, że na bieżąco będziesz poznawać tajniki najlepszych ekspertów biznesowych. Kup teraz!

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Czy młody lider to błąd? »

Czy możesz pracować dla młodszego szefa? 

Roberta Fusaro

Firmy muszą zwrócić szczególną uwagę na relacje między młodymi menedżerami i ich starszymi podwładnymi, aby jak najlepiej wykorzystać ich potencjał.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 98% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy