X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Wyzwania związane z zarządzaniem talentami

PREMIUM

(Nr 110, kwiecień 2012)

Katarzyna Rusek  · 2 min

Zatrzymanie w firmie najzdolniejszych pracowników i stworzenie im możliwości rozwoju jest jednym z warunków przyszłego sukcesu organizacji. Mając tę świadomość, wdrożyliśmy w SAP proces zarządzania talentami. Jednak dopiero kilkuletnia praktyka pozwoliła nam na wypracowanie satysfakcjonujących rozwiązań w tym obszarze, szczególnie w zakresie komunikacji i wyboru kandydatów.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 91% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy