X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Ten artykuł dostępny jest także w wersji audio. Zaloguj się lub zostań prenumeratorem i słuchaj bez ograniczeń!

Menedżerowie kancelarii prawno‑księgowej zastanawiają się, czy kierować ofertę do mniejszych klientów korzystających z prostszych usług, czy raczej do większych firm – trudniejszych do pozyskania, ale dających szansę na wzrost rentowności. Rozstrzygnięcie tego strategicznego dylematu będzie miało wpływ na rozwój firmy w nadchodzących latach.

Idąc na lunch, Dawid Makowiecki przyspieszył kroku. Zaczynało padać i choć było to nietypowe o tej porze roku, miał wrażenie, że zaczyna grzmieć. Dokładnie w momencie, kiedy zamknął za sobą drzwi do restauracji, na zewnątrz rozpętała się potężna ulewa. Dawid rozejrzał się za wolnym stolikiem. W samym środku dnia pracy w „Trzech kociołkach” było zawsze sporo wygłodniałych klientów z okolicznych biur. Po chwili spotkał się wzrokiem z siedzącą przy stoliku Karoliną Betyńską, z którą wspólnie prowadził kancelarię prawno‑księgową Makowiecki & Betyńska. Karolina uśmiechnęła się do niego i Dawid zaczął przeciskać się między stolikami.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 98% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy