X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Ten artykuł dostępny jest także w wersji audio. Zaloguj się lub zostań prenumeratorem i słuchaj bez ograniczeń!

Przełom w karierze zawodowej to czas ważnych decyzji. Przedstawiamy metodę postępowania, dzięki której przejdziesz pomyślnie ową zmianę, nie tracąc nowych możliwości.

Denise Wangzadomowiła się w Londynie na dobre. Miała świetną pracę na stanowisku dyrektora pionu marketingu w brytyjskiej centrali przedsiębiorstwa z branży artykułów konsumpcyjnych; oddanego męża, Phila, partnera w międzynarodowej firmie konsultingowej; dwie córeczki (osiem i dziesięć lat) od trzech lat uczęszczające do tej samej szkoły nieopodal domu. Denise i Phil znaleźli w Londynie grupę wypróbowanych przyjaciół oraz wspaniałą opiekunkę do dzieci, często też gościli u siebie albo sami odwiedzali w Belgii rodziców Phila.

Pewnego dnia jednak ta idylla została wystawiona na ciężką próbę. Denise (imię zmienione dla ochrony tożsamości prawdziwej bohaterki artykułu) dowiedziała się bowiem, że jej firma poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko szefa dynamicznie rozwijającego się oddziału w Singapurze. To było coś dla niej o takim wyzwaniu zawsze marzyła.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 99% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy