X
Następny artykuł dla ciebie

Na kulturę innowacyjności w Facebooku składają się trzy podstawowe elementy. Każdy z nich ma uniwersalne zastosowanie i może zainspirować firmy w Polsce, nie tylko z branży technologicznej.

Facebook ma ponad 15 lat. Dziś trudno określić naszą organizację mianem start‑upu, jednak niezwykle ważne jest dla nas zachowanie innowacyjności, dynamiki i odwagi, charakterystycznych dla nowych graczy w branży technologicznej. Ze względu na skalę naszej firmy pielęgnowanie tych wartości wymaga stałego wysiłku w zakresie budowania kultury organizacji i kształtowania jej polityki, a ten wysiłek podejmujemy na trzy sposoby.

Harvard Business Review Polska to prestiżowy magazyn dla tych, którzy są głodni sukcesu. Inwestując w wiedzę harvardzką, robisz krok w dobrym kierunku. Sprawdź teraz!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Podstawą przewagi konkurencyjnej jest silne przywództwo »

Być liderem dzięki innowacjom 

Rick Lash

Co łączy firmy General Electric, Procter & Gamble oraz IBM? Dbają o rozwój utalentowanych pracowników, którzy w przyszłości staną się ich liderami.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy