X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Innowacyjni producenci stale zachęcają pracowników do wymyślania, jak ulepszać produkty i procesy. Na przykład w Toyocie co roku wdraża się 700 tysięcy pomysłów na udoskonalenie procesów (kaizen) zgłoszonych przez pracowników. Operator maszyny może zaproponować, jak zmodyfikować narzędzie, aby zwiększyć jego wykorzystanie, a kierowca wózka widłowego – wymyślić zmianę sposobu ustawiania pojemników, która usprawni przepływ materiałów.

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak efektywnie zarządzać organizacją? »

Ład korporacyjny a skuteczne zarządzanie firmą 

Krzysztof Szułdrzyński PL

Po co nam ład korporacyjny? Czy najskuteczniejsi prezesi spółek notowanych na warszawskiej giełdzie powinni się przejmować stanem zaufania wobec ich firm i całego rynku?

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 97% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Maik Schlickel

Wiceprezes wykonawczy w niemieckiej firmie Nobilia, która produkuje meble kuchenne.

Christoph Fuchs

Profesor marketingu na Technische Universitat Munchen w Niemczech.

Oliver Alexy

jest profesorem Technische Universität München.

Fabian J. Sting

Fabian J. Sting odbywa staż podoktorski w Insead i przewodniczy konkursowi Industrial Eexcellence Award, który organizuje ta uczelnia.

Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy