X
Następny artykuł dla Ciebie

Zanim rozpoczniesz proces kształtowania kultury organizacyjnej, powinieneś zbadać, jak wygląda ona obecnie. Przedstawiony obok formularz i poniższe pytania pomogą ci dokonać wstępnej oceny firmowej kultury i rozpocząć rozmowę na jej temat.

Weź pod uwagę, jak firma obecnie prowadzi działalność, za co jest ceniona, jak ludzie się w niej zachowują i co ich jednoczy. Dobierz współpracownika i niech każdy z was samodzielnie oceni, czy zamieszczone obok zdania trafnie opisują wasze przedsiębiorstwo.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Główne składniki kultury organizacyjnej »

6 składowych wyższej kultury organizacyjnej 

John Coleman

Dzięki wyższej kulturze organizacyjnej spółka może osiągać 20-30% lepsze wyniki niż firmy konkurencyjne.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy