X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Sprawne decyzje

PREMIUM

(Nr 75, maj 2009)

Marcin Wójcicki  · 2 min

Dzięki wdrożeniu systemów business intelligence menedżerowie zarządzający firmą VOIGT otrzymali możliwość wielopłaszczyznowej analizy danych biznesowych, która nie tylko dostarcza informacji w zakresie optymalizacji kosztów, ale pozwala również na dokładną analizę przychodów. Iintegracja danych pochodzących z działów odpowiedzialnych za produkcję i sprzedaż oraz dystrybucję towarów pozwoliła usprawnić procesy wewnętrzne, a także poszerzyć ofertę rynkową przedsiębiorstwa.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 91% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy