X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Zgodnie z najnowszymi statystykami firmy Radicati Group, która specjalizuje się w badaniach użytkowników Internetu, liczba właścicieli kont poczty elektronicznej na świecie wynosi niecałe 4 miliardy, natomiast liczba profili na portalach społecznościowych to prawie 3 miliardy. Ta mnogość technologii komunikacyjnych powoduje, że organizacje przechodzą rewolucyjną przemianę w sposobie pracy. Jeszcze dekadę temu bezpośrednie spotkania stanowiły podstawę interakcji pomiędzy pracownikami a menedżerami. Obecnie ta forma komunikacji coraz częściej jest tylko uzupełnieniem wymiany informacji drogą elektroniczną.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 98% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy