X
Następny artykuł dla ciebie

Ten artykuł dostępny jest także w wersji audio. Zaloguj się lub zostań prenumeratorem i słuchaj bez ograniczeń!

Dwie osoby, ten sam zawód – pielęgniarstwo – ale różne miejsca pracy. Jedna osoba wspaniale opiekuje się pacjentami, a o drugiej, niestety, nie można tego powiedzieć. Dlaczego?

Jordan jest pielęgniarką kliniczną, która od trzech lat pracuje na oddziale ortopedycznym szpitala Stanford Health Care. Podczas rozmowy, którą niedawno z nią przeprowadziliśmy, Jordan opowiadała, jak wielką radość sprawia jej wykonywanie zawodu, jak bardzo cieszy się, że może pomagać tylu ludziom odzyskiwać zdrowie i dobre samopoczucie. Przede wszystkim Jordan jest zachwycona tym, co nazywa interdyscyplinarnym podejściem, w ramach którego rodzina, opiekun pacjenta (case manager), fizjoterapeuta, lekarz, terapeuta zajęciowy, pracownik socjalny i pielęgniarka wspólnie wybierają dla pacjenta najlepszą formę terapii.

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak zarządzać zespołami? »

Jeżeli myślisz, że to zespoły podejmują decyzje, pomyśl jeszcze raz 

Bob Frisch

Dyrektorzy mówią, że ich zespoły nieustannie podejmują jakieś decyzje. Fakty wskazują jednak na coś odwrotnego.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy