X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

We współczesnej rzeczywistości biznesowej coraz częściej liczą się sprawność działania i produktywność organizacji. Aby je wzmacniać, potrzeba narzędzi do lepszej komunikacji i integracji działań. W dziale badań i analiz ICAN Research zbadano1, jak zmieniła się rola komunikacji wewnętrznej w organizacji w ostatnim czasie. Określono też, jak efektywne dzielenie się wiedzą i informacjami pomaga rozwijać sprawność działania i jak wpływa na poprawę produktywności. Wreszcie, które dokładnie narzędzia pozwalają na zwiększenie wykorzystania potencjału komunikacji wewnętrznej w biznesie.

Wyniki przeprowadzonych rozmów pokazują, że chociaż przez wiele lat komunikacja wewnętrzna sprowadzana była do zwykłego informowania, obecnie wkracza w obszary wsparcia biznesu. Wdrożenie usprawnień wymaga jednak usystematyzowanego podejścia do zarządzania komunikacją. Potrzebne są nie tylko wyznaczone osoby lub zespoły, ale również narzędzia wspierające komunikację...

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 99% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy