X
Następny artykuł dla Ciebie

Rozwój lokalnej firmy: czyli jak znaleźć równowagę między celami koncernu a lokalnymi realiami

PREMIUM

(Nr 21, listopad 2004)

Piotr Kuc

Inicjatywy polskich menedżerów pracujących w oddziałach międzynarodowych korporacji są zazwyczaj wypadkową globalnych strategii. Pozostawia się im niewielki margines na swobodę działania. Tym cenniejsze są przypadki, gdy lokalny zarząd dostaje wolną rękę na rozwijanie firmy. Jego sukces zależy jednak od trwałości otrzymanego wsparcia ze strony centrali firmy.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy