X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym: korzyści ze szkolenia menedżerów

PREMIUM

(Nr 81, listopad 2009)

Leslie B. Hammer, Ellen Ernst Kossek  · 2 min

Proste, niedrogie programy szkoleniowe uczące menedżerów większej wyrozumiałości wobec problemów na linii praca – dom, z jakimi borykają się ich podwładni, mogą przynieść wymierne korzyści w postaci poprawy zdrowia i zadowolenia pracowników. Potwierdzają to wieloletnie badania setek pracowników pierwszej linii i kilkudziesięciu kierowników.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 92% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Ellen Ernst Kossek

Ellen Ernst Kossek jest profesorem zarządzania zasobami ludzkimi i zachowań organizacyjnych w School of Labor & Industrial Relations przy Michigan State University w East Lansing oraz współautorką książki CEO of Me: Creating a Life in the Flexible Job Age, Wharton School Publishing, 2008. Wspólnie z Leslie B. Hammer kierują ośrodkiem Center for Work-Family Stress, Safety and Health w Portland. Na stronach http://wfsupport.psy.pdx.edu i http://ellenkossek.lir.msu.edu/ można znaleźć więcej informacji na temat prowadzonychprzez nie badań.

Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy