X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Regaty Oxford kontra Cambridge a praca zespołowa

PREMIUM

(Nr 75, maj 2009)

Mark de Rond  · 2 min

180 lat tradycji w wyścigach wioślarskich zaowocowało wypracowaniem doskonałej metody selekcji sportowców w Klubie Wioślarskim Uniwersytetu Cambridge. Trenerzy testują umiejętności wioślarzy, wymieniając pojedynczych członków osady, tak długo, aż znajdą najlepiej współpracującą grupę zawodników. Spróbuj posłużyć się tą samą techniką, gdy będziesz budował zespół biznesowy.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 88% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy