X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Prezesi błędnie oceniają pracę najwyższego kierownictwa

PREMIUM

(Nr 59, styczeń 2008)

Richard M. Rosen, Fred Adair  · 2 min

Najnowsze badania dowodzą, że prezesi na ogół wyżej oceniają pracę zespołu kierowniczego niż sami menedżerowie wyższego szczebla. Prezesi powinni zacząć konfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Autorzy przedstawiają trzy proste pytania, które powinny im to ułatwić.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 93% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Richard M. Rosen

Richard M. Rosen jest partnerem w nowojorskim oddziale Leadership Consulting firmy doradztwa personalnego Heidrick & Struggles.

Fred Adair

Fred Adair jest partnerem w bostońskim oddziale Leadership Consulting firmy doradztwa personalnego Heidrick & Struggles.

Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy