X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Powiedz mi, co myślisz, a dam ci 152 tysiące dolarów

PREMIUM

(Nr 52, czerwiec 2007)

Bill Townsend, Gary Carini  · 2 min

Gdy pracownicy muszą sami dowieść, że ich innowacje mają szanse powodzenia, pojawiają się lepsze pomysły i wzrasta motywacja. Menedżerowie powinni dać pracownikom narzędzia, dzięki którym będą oni w stanie wykazać wartość swoich propozycji.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 94% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Bill Townsend

Wiceprezes firmy Pay By Touch, opracowującej systemy płatności z weryfikacją biometryczną, która ma swoją siedzibę w San Francisco.

Gary Carini

Profesor zarządzania strategicznego oraz prodziekan do spraw podyplomowych programów biznesowych w Hankamer School of Business na Uniwersytecie Baylor w Waco, w stanie Teksas.

Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy