X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Optymalizacja kampanii internetowych

PREMIUM

(Nr 135, maj 2014)

Rafał Słyk PL  · 2 min

Microstrategy od wielu lat współpracuje z klientami, którzy zmagają się z pozyskiwaniem wiedzy z ogromnych zbiorów danych zgromadzonych zarówno w ich systemach wewnętrznych, jak również pozyskiwanych ze źródeł zewnętrznych: mediów społecznościowych, portali, danych demograficznych i geolokacyjnych.

Przykładami zastosowań technologii Microstrategy chwalą się nasi klienci z branży nowych technologii – Yahoo!, Netflix i Adconion Media.

Adconion Media Group to cyfrowa platforma reklamowa o globalnym zasięgu. Adconion dociera do prawie miliarda konsumentów na świecie różnymi kanałami marketingowymi, dostarczając przekaz w różnorodnych formatach: wideo, maili, displayów i reklamy w mediach społecznościowych. Doświadczenie firmy w dostarczaniu wydajnych i sprawdzonych rozwiązań marketingowych pozwala reklamodawcom i twórcom aplikacji na ich komercjalizację wśród globalnych odbiorców.

Zdaniem Mikhaila Lyukmanova, wiceprezesa Adconion Media Group ds...

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 94% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy