X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Opieka zdrowotna: Ujawnić – i obniżyć – rzeczywiste koszty opieki zdrowotnej

PREMIUM

(Nr 96, luty 2011)

Michael E. Porter  · 3 min

Rosnące koszty opieki zdrowotnej są palącym problemem w Stanach Zjednoczonych i w wielu innych krajach, ale nie możemy zreformować systemu, dopóki nie znajdziemy lepszych metod analizowania i mierzenia tych wydatków. Dlatego razem z Robertem S. Kaplanem podjąłem nową inicjatywę, polegającą na wprowadzeniu do służby zdrowia nowoczesnych metod rachunku kosztów.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 93% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy