X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Zdarza się, że dociekliwi liderzy osiągają znacznie gorsze oceny kompetencji niż osoby mniej ciekawe świata. Jak firmy mogą pomóc ludziom przekuć dociekliwość w kompetencje?

Pracujemy w firmie executive search, która od 30 lat zajmuje się ocenianiem przywódców w dwóch ogólnych kategoriach: potencjału i kompetencji. Nasza główna konkluzja? Bez ciekawości nie ma mowy ani o jednym, ani o drugim.

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dlaczego warto zatrudniać nonkonformistów? »

Egon Zehnder: najważniejsza cecha zbuntowanych pracowników to ciekawość 

Francesca Gino

Firma rekrutująca menedżerów wyższego szczebla (executive search) odkryła zależność między osiąganiem wysokich wyników a zatrudnianiem ciekawych świata nonkonformistów.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 97% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy