X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Nie można polegać wyłącznie na opinii tłumu

PREMIUM

(Nr 177, listopad 2017)

Silvan Brauen  · 2 min

Nie można polegać wyłącznie na opinii tłumu

Silvan Brauen jest szefem pionu rozwoju działalności w firmie Rivella, będącej czołowym szwajcarskim producentem napojów bezalkoholowych. Od ponad pięciu lat jego firma stosuje metodę otwartej innowacyjności do opracowywania nowych produktów.

Brauen rozmawiał niedawno z redakcją HBR o plusach i minusach tego rozwiązania. Oto fragmenty tej rozmowy.

Przeczytaj także tekst główny »

Crowdsourcing w nowym świetle 

Dlaczego głosy konsumentów w sieci nie są wiarygodnymi wskaźnikami faktycznej wartości pomysłu?

Dlaczego zdecydowaliście się na crowdsourcing?

Nie zależało nam na innowacjach opracowanych dzięki technologii, w przypadku których wzbogacamy ofertę o przypadkowy nowy smak z nadzieją, że konsumenci go polubią. Szukaliśmy nowych sposobów na innowacje i, co najważniejsze, chcieliśmy wyjść od potrzeb konsumentów.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 96% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy