X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Magazyn do słuchania

PREMIUM

(Nr 188, październik 2018)

1 min

Magazyn do słuchania

Nie masz czasu na lekturę „Harvard Business Review Polska”? Wolisz słuchać niż czytać? Co chwila ktoś zabiera z twojego biurka kolejne wydanie? Rozwiązaniem jest magazyn HBRP w wersji audio, który zawiera nagrania najważniejszych artykułów z numeru. Będąc prenumeratorem HBRP, możesz odsłuchać je w dowolnym miejscu i czasie - bez ograniczeń!

Lista artykułów w wersji audio z numeru 188: 1. Budowanie wokół rdzenia 2. Jak nadać impet kultowej marce 3. Dlaczego potrzebujemy dobrych miejsc pracy 4. Jak rozwinąć działalność, tworząc dobre stanowiska pracy 5. Rozwiązanie pilnego problemu 6. Co czujesz, gdy wykonujesz niskopłatną pracę 7. Chcemy uwolnić zawodowy potencjał pracowników sektora handlu detalicznego 8. Strategia dobrych miejsc pracy może wzorować się na systemie produkcyjnym Toyoty 9. Zarządzanie ryzykiem politycznym w XXI wieku 10. Jak sobie radzić w epoce cyfrowych potęg 11. Mity na temat kobiet i mężczyzn 12. Niezwykła moc pytań 13. Współpraca bez wypalenia 14. Jak się zabrać do reanimacji dinozaura

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 74% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy