X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Leszek Wolany: konieczność uporządkowania łańcucha dostaw jest bardzo powszechna

PREMIUM

(Nr 147, maj 2015)

Leszek Wolany PL  · 3 min

Przeniesienie produkcji z Dalekiego Wschodu do Polski wydaje się doskonałym pomysłem, który pomoże firmie NextGen z jednej strony usprawnić jej łańcuch dostaw, a z drugiej – pozytywnie odróżnić się od konkurencji. Takie rozwiązanie nie powinno oznaczać jednak rezygnacji z narzędzi IT służących do monitorowania łańcucha dostaw.

Wyzwanie stojące przed firmą NextGen, polegające na konieczności uporządkowania łańcucha dostaw, jest bardzo powszechne nie tylko w branży technologicznej. Z podobnymi problemami borykają się na co dzień niemal wszystkie organizacje, które zamawiają duże ilości towaru w zagranicznych fabrykach, przede wszystkim firmy odzieżowe.

Ten tekst jest komentarzem eksperta. Przeczytaj tekst główny: »

Sprawny łańcuch dostaw czy produkcja na miejscu 

Michał Mazur PL

Producent urządzeń mobilnych staje przed wyborem – usprawnić łańcuch dostaw sięgający Dalekiego Wschodu oraz zwiększyć jego transparentność czy przenieść produkcję do Polski. Każda opcja ma swoje atuty, ale też wiąże się z pewnym ryzykiem.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 96% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy