X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Komunikacja w rosnącej firmie

PREMIUM

(Nr 153, listopad 2015)

2 min

Komunikacja w rosnącej firmie

Firma Atlas istnieje na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Zaczynała od produkcji kleju do glazury. Obecnie składa się z 20 spółek produkcyjnych, surowcowych, sprzedażowych i logistycznych. Zatrudnia ponad 2,6 tysiąca pracowników w zakładach o łącznym potencjale produkcyjnym 5 milionów ton rocznie. Atlas jest w ścisłej europejskiej czołówce firm specjalizujących się w chemii budowlanej, a roczne skonsolidowane przychody przekraczają miliard złotych. Intensywny wzrost organiczny i akwizycje sprawiły jednak, że pojawił się problem z efektywną komunikacją wewnętrzną. Aby mu zaradzić, spółka zdecydowała się na wdrożenie nowoczesnego korporacyjnego narzędzia społecznościowego IBM Connections.

Rozwój w drodze akwizycji spowodował, że w ramach jednej grupy kapitałowej znalazły się różne modele biznesowe i systemy zarządcze...

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 94% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy