X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Kiedy prezes nie widzi potrzeby wyznaczenia następcy - komentarz 4

PREMIUM

(Nr 75, maj 2009)

Henryk Siodmok  · 4 min

Na obecnym etapie rozwoju ArtMebli jest za wcześnie na sukcesję. Firma cały czas inwestuje, rozszerza produkcję i działalność na nowych rynkach. Zmiana na stanowisku osoby zarządzającej mogłaby wprowadzić niepotrzebne zamieszanie. W dłuższym okresie warto jednak opracować sukcesję nie tylko stanowiska prezesa, ale i całego zarządu.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 95% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Henryk Siodmok

Henryk Siodmok jest prezesem Grupy Atlas, doktorem ekonomii, absolwentem MBA INSEAD w Fontainebleau. Wcześniej zarządzał m.in. firmą FLiD Drumet, Carman Polska i był wiceprezesem US Pharmacia.

Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco

Odblokuj wszystko!

Trzy tytuły – trzy perspektywy HBRP.pl, ICAN.pl, MITSMR.pl
31 szkoleń z certyfikatem online ICAN Business Advisor
Webinaria kryzysowe Wideo i LIVE

Najpopularniejsze tematy