X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Jak przedsiębiorstwa budują doświadczenia pracowników

PREMIUM

(Nr 188, październik 2018)

Magda Stawska PL, Jan Karasek PL  · 3 min

Jak przedsiębiorstwa budują doświadczenia pracowników

Stopa bezrobocia w Polsce ciągle spada. W czerwcu wynosiła 5,9%, co oznacza, że bez pracy pozostawało mniej niż milion ludzi. Takiego wyniku nie było od 28 lat.

Nic dziwnego, że przedsiębiorcy narzekają na brak rąk do pracy i podejmują różne działania, których celem jest budowa pozytywnego doświadczenia pracowników (Employee Experience), aby związać ich silniej z firmą bądź z sukcesem rekrutować nowych. Firma doradcza KPMG, przeprowadzając drugą edycję badania na temat kluczowych wyzwań stojących przed pracodawcami w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, sprawdziła, jak firmy budują te pozytywne doświadczenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jaki kolor ma twoja organizacja? »

Jak zbudować inteligentną organizację? 

Anita Zbieg PL

 W każdej epoce dominuje określona forma organizacji. Jedną z ciekawszych klasyfikacji przedstawił Frederic Laloux w książce

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 96% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy