X
Następny artykuł dla Ciebie

Potrzeba budowania elastycznej, szerokiej oferty, aby jak najlepiej spełnić potrzeby klientów, wydaje się nie podlegać dyskusji. Tymczasem autor, menedżer funduszu private equity, twierdzi, że nie leży to w niczyim interesie - ani klientów, ani dostawców usług. Przekonuje, że złożoność operacyjna, która powstaje przy budowaniu takiej oferty, jest bardzo kosztowna dla obu stron. Dla dostawcy usług jest ona dodatkowo trudna do zidentyfikowania i równie trudna do wyrugowania tradycyjnymi, prostymi metodami cięcia kosztów.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Cezary Pietrasik

Cezary Pietrasik był dyrektorem inwestycyjnym w funduszu private equity MidEuropa Partners. Do 2006 roku był członkiem zespołu fuzji i przejęć w sektorze telekomunikacji, mediów i technologii w banku inwestycyjnym JP Morgan w Londynie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i London School of Economics.

Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy