X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Większość rad nadzorczych regularnie rozmawia o tym, kto mógłby zastąpić prezesa firmy i kiedy. Jednak z globalnej ankiety z udziałem niemal 900 członków zarządów firm wynika, że wiele z nich ma bardziej dopracowane plany sukcesji na innych wysokich stanowiskach.

Odsetek menedżerów, którzy twierdzą, że ich firma ma kompleksowy plan sukcesji na ich stanowisku:

Jak długa jest twoja ławka

Odsetek menedżerów, którzy twierdzą, że ich firma ma dla nich odpowiedniego wewnętrznego następcę:

Jak długa jest twoja ławka

ŹRÓDŁO: Bryan Proctor, John Petzold, Craig Stephenson Where Are Your Next Top Executives?, Korn Ferry, 2019

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy