X
Zdobądź pewne komepetencje w niepewnych czasach
30 szkoleń tematycznych online.
Nawet 5 szkoleń w cenie 1!
87,6% zadowolonych klientów
Kup >>
300 od 59

Inteligencja emocjonalna ważniejsza od IQ

PREMIUM

(Nr 93, listopad 2010)

Clinton Kilts, Roderick Gilkey, Ricardo Caceda  · 2 min

Ludzie postrzegają strategiczne rozumowanie jako ważną, kierowniczą funkcję mózgu, a myślenie taktyczne jest dla nich odrębną aktywnością niższego rzędu. W rzeczywistości rozumowanie strategiczne wymaga w takim samym stopniu inteligencji emocjonalnej, co wysokiego IQ.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 91% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Clinton Kilts

Clinton Kilts jest profesorem University of Arkansas for Medical Sciences.

Roderick Gilkey

Roderick Gilkey wykłada organizację i zarządzanie w Goizueta Business School na Emory University w Atlancie oraz uczy na wydziale psychiatrii i nauk behawioralnych w Emory University School of Medicine.

Ricardo Caceda

Ricardo Caceda jest adiunktem na Miami University.

Bądź na bieżąco

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy