X
Następny artykuł dla Ciebie

Innowacja w modelu biznesowym

PREMIUM

(Nr 134, kwiecień 2014)

Zdolność do innowacji jest kojarzona z umiejętnością wprowadzania na rynek nowych produktów lub usług. Jednak dziś, gdy skopiować można prawie wszystko, przewaga uzyskana dzięki funkcjonalności czy rozwiązaniom technicznym zazwyczaj nie trwa długo. Dlatego firmy powinny myśleć o innowacyjności całych modeli biznesowych, które dzięki swojej unikalno‑ści zapewnią im trwałą przewagę rynkową. O tym, czy polskie firmy potrafią sobie radzić sobie z tym wyzwaniem, rozmawiają uczestnicy debaty redakcyjnej HBRP: Mark Johnson (Innosight), Grzegorz Bors (T‑Mobile Polska), Łukasz Kowalik (Intel), Dariusz Mazurek (Capgemini Polska), Marcin Groniewski (Bank Zachodni WBK).

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy