X
Następny artykuł dla ciebie

Ten artykuł dostępny jest także w wersji audio. Zaloguj się lub zostań prenumeratorem i słuchaj bez ograniczeń!

Sztywne ścieżki awansu to błędne podejście do rozwoju utalentowanych pracowników, zwłaszcza tych, których życiowy partner ma ambicje zawodowe. Jak przeprojektować kulturę organizacyjną, aby sprzyjała mobilności i elastyczności?

Menedżer, którego nazwę imieniem David, kierujący dużym zakładem produkcyjnym międzynarodowego konglomeratu, udowodnił, że jest kompetentnym i godnym zaufania przywódcą. Kiedy więc w jednej z najważniejszych jednostek przedsiębiorstwa nagle pojawił się wakat na stanowisku dyrektora generalnego, prezes zaprosił Davida do siebie, aby mu zakomunikować, że został wybrany do tej roli. W pełni na nią zasługiwał.

Czytaj, inspiruj się, twórz. Daj sobie szansę na rozwój dzięki solidnej dawce harvardzkiej wiedzy. Prenumerując, masz pewność, że na bieżąco będziesz poznawać tajniki najlepszych ekspertów biznesowych. Kup teraz!

...

PRZECZYTAJ TAKŻE: Istnieją różne typy relacji między partnerami »

Jaki model współpracy jest dla twojej firmy najlepszy? 

Roberto Verganti , Gary Pisano

W dzisiejszych czasach właściwie żadna organizacja nie dokonuje innowacji w pojedynkę. Firmy nawiązują różnego rodzaju współpracę z wieloma partnerami zewnętrznymi, a wszystko to w dążeniu do stworzenia nowych technologii, produktów i usług. Lecz jaki jest najlepszy sposób, aby zrobić użytek z wiedzy i zdolności innych?

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy