X
Następny artykuł dla Ciebie
Wyświetl >>

Dlaczego pracownicy niweczą wysiłki promocyjne swoich firm

PREMIUM

(Nr 98, kwiecień 2011)

Utpal M. Dholakia  · 2 min

Teoretycznie witryna społecznościowa Groupon daje korzyści i konsumentom, i firmom. Klienci zyskują znaczące rabaty, a przedsiębiorstwa - napływ klientów. Niestety, w łańcuchu tym istnieje jedno niezwykle ważne, ale słabe ogniwo, stanowiące piętę achillesową wszystkich usługodawców, którzy oferują promocje. Są nim pracownicy.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że interesują cię treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia dajemy ci sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Sprawdź hbrp.pl/newsletter.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Cieszymy się, że jako zalogowany użytkownik sięgasz po praktyczne treści dostarczane przez „Harvard Business Review Polska”. Każdego dnia staramy się wyposażać cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Zostań prenumeratorem HBRP i ciesz się wiedzą bez ograniczeń. Sprawdź na hbrp.pl/prenumerata.

Dziękujemy, że jesteś z nami! Jako prenumerator „Harvard Business Review Polska” wiesz, że każdego dnia wyposażamy cię w sprawdzone rozwiązania problemów biznesowych. Nie chcesz przegapić żadnej praktycznej wskazówki? Zapisz się na nasz newsletter! Więcej na hbrp.pl/newsletter.

Zostało 92% artykułu.

Materiał dostępny tylko dla prenumeratorów

Nie masz prenumeraty? Dołącz do grona prenumeratorów i korzystaj bez ograniczeń!
Jesteś prenumeratorem?

Powiązane artykuły


Bądź na bieżąco


Najpopularniejsze tematy